top of page

HAKKIMIZDA

      Gitarist Sanat Okulu olarak yaklaşık 13 senedir İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden olan Fatih’e bağlı Çapa semtinde hizmet vermekteyiz. 

      Samimi, dürüst ve her zaman öğrencilerimizin yanında olan anlayışımız ile bütüncül bir eğitim vermeyi amaçlıyor, onları tam donanımlı bir müzisyen olabilmeleri için her alanda destekliyoruz.

 

     İngilterede bulunan, sertifikası dünyada bir çok müzik okulunda karşılığı olan London College of Music Sertifika Programını müfredat kabul ederek, eğitimimizi öğrencinin isteklerine göre modelliyoruz.

     Öğrencilerimize gitar eğitimi, elektro gitar eğitimi, keman eğitimi, piyano eğitimi, şan eğitimi, yan flüt eğitimi, bas gitar eğitimi, bateri eğitimi ve bağlama eğitimi verdiğimiz Gitarist Sanat’ta, onları yönlenmek istedikleri branşlara yönelik konservatuvar sınavlarına da hazırlıyoruz.

     Belirli düzeye gelen öğrencilerimizi orkestralar ve korolara dahil ediyor, çok sesli yapılara entegre ederek kulak ve ses eğitimi veriyoruz. Her sene bahar aylarında gerçekleştirdiğimiz Gitarist Sanat Bahar Konseri’mizde onlara hem toplu hem de bireysel olarak performans sergileme fırsatı sunuyoruz.

ADRES: ŞEHREMİNİ MAHALLESİ AHMET VEFİK PAŞA CADDESİ NO:38 34104 FATİH/İSTANBUL

E-MAIL: info@gitaristanbul.com

TELEFON: 02125308052

bottom of page